O nás

Ověřený a spolehlivý partner pro realizaci softwarových projektů. To jsme my, Verisoft! Působíme na trhu poměrně krátce, ale nejsme žádní začátečníci. Předkládáme své bohaté zkušenosti z oblasti návrhu a vývoje informačních systémů z prostředí mezinárodních firem v oboru bankovnictví a automotive. Pyšníme se naší odvedenou prací. Nehodláme však usnout na vavřínech. Sledujeme nejnovější trendy, rádi inovujeme a nebojíme se výzev.

Naše vedení

Marek Klimt 

Marek je rozený manažer. Začínal jako vývojář a pracoval také na pozici analytika se silným projektovým přesahem. Má za sebou řadu úspěšných projektů v oboru automotive.

„Mým úkolem je monitorování trendů trhu a vytváření strategického plánu. Jsem odpovědný za finanční zdraví a bezproblémový chod celé společnosti.“

linkedIn icon Marek (2) CEO - Marek Klimt

Jack Szabo

Jack se podílel na rozmanitých projektech v automobilovém sektoru, pojišťovnictví či zdravotnictví. Jakožto vysoce způsobilý vývojář a architekt pracoval v Čechách i v zahraničí.

„Ve Verisoftu zastřešuji veškeré stávající technologie, nástroje pro vývoj a licence. Mimo to řídím zavádění těch nových. Vytvářím vlastní firmware pro vývoj. Mojí odpovědností je technická stránka realizace projektů a validace technických návrhů.“

linkedIn icon Jack (2) CTO - Jack Szabo

Radovan Jupa

Radovan se může pochlubit dlouholetými zkušenostmi (přes 20 let praxe) v oblasti vývoje front end i back end a v IT Architektuře. Je to nadšený inovátor a schopný team leader.

„Jsem odpovědný za realizaci projektů end to end a také za kapacity. Dohlížím na správnost analýzy, provozní prostředí, interní produkční a testovací cluster, bezpečnost dat nebo dokumentaci. Spravuji dodavatelský řetězec technologií.“

linkedIn icon Rada (2) CIO - Radovan Jupa

Statistiky

40+

Zaměstnanců

20+

Počet partnerů

10+

Projektů velkého rozsahu

Náš tým

„Byli jsme čtyři nadšenci s malou kanceláří v bývalé kavárně. Nyní máme krásné a moderní prostory v Praze a je nás už téměř padesát! Stále si však zakládáme na úzké spolupráci a přátelské uvolněné atmosféře. Anonymita a nezdravá rivalita u nás nemají místo. Každý hlas má váhu a s každým kolegou počítáme. Staň se posilou našeho týmu a poznej vřelé a kreativní prostředí Verisoftu."

Úspěchy

Zvyšování standardů kvality: disponujeme certifikátem ISO 9001

Je pro nás důležitá zpětná vazba. I díky ní se můžeme neustále rozvíjet a zlepšovat. Pracujeme týmově a společně zdokonalujeme a zefektivňujeme veškeré procesy. Jsme hrdí, že jsme získali certifikaci ISO 9001, která vše potvrzuje. Certifikátem to ale rozhodně nekončí. I nadále máme v plánu zvyšovat efektivitu a samozřejmě také spokojenost klientů a všech zaměstnanců

Iso9001 (1)

Jsme členy ČAUI

Součástí naší společnosti je R&D oddělení zaštítěné naším inovačním manažerem. To experimentuje s nejnovějšími technologiemi a use casemi, abychom byli vždy napřed a našim klientům mohli dodávat ta nejaktuálnější řešení. Zároveň aktivně zkoumáme, jak využít umělou inteligenci v byznysovém světě a jak zefektivnit procesy společností. I proto jsme se stali členy České asociace umělé inteligence.

Label Caui Black (1)

Rozhodli jsme se bojovat proti stereotypům, že všichni v naší branži pouze sedí za stolem u počítače. Podporujeme mladé studenty a studentky ČVUT z Fakulty elektrotechnické v jejich sportovním úsilí. Dresy jsou teprve ve výrobě a nový florbalový tým si již stačil připsat svoji první výhru 5:3 nad Fakultou dopravní. Přejeme mnoho úspěchů v dalších utkáních, ale také ve studiu a budoucí praxi, třeba i u nás ve Verisoftu.

Logo CVUT

Jsme hrdí na to, že můžeme nést titul ověřeného dodavatele certifikovaného Ministerstvem pro místní rozvoj ČR. To pro Vás znamená jistotu, že splňujeme přísné požadavky na profesní způsobilost a spolehlivost. Můžete se tak spolehnout na naše kvalitní služby a profesionální přístup.

Mmr Logo Sqr

Kancelář

Naše kanceláře se nachází v Nových Butovicích v komplexu AFI AVENIR v budově s označením „C“. 

Jak se k nám dostat?
MHD:
  • Stanice Metra B – Nové Butovice
  • Pěšky (Kolem 7 min)  - AFI AVENIR na adrese Radlická 714/113A, Praha 5, 158 00.
  • Verisoft sídlí v budově s označením „C“.
Officeaboutus

Technologie

Dotnet Dotnet
Csharp Csharp
Azure Azure
Kubernetes Kubernetes
Docker Docker
Js Js
Ts Ts
Angular Angular
React React
Vue Vue
Mssql Mssql
Redis Redis
Mongodb Mongodb
Oracle Oracle
Postgresql Postgresql
Android Android
C C
Xamarin Xamarin
Rabbitmq Rabbitmq
Elastic Elastic

Více

Nástroje

Enterprise Architect Enterprise Architect
Miro Miro
M365 M365
Archi Archi
Sharepoint Sharepoint
Axure Axure
Confluence Confluence
Teams Teams
Balsamique Balsamique
Figma Figma
Jira Jira

Více

KontaktOdesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

icon icon An error occured during sending the mail! An error occured during sending the mail! An error occured during sending the mail!